Özgür Özel’den Elazığ’daki maden ocağında meydana gelen göçükle ilgili paylaşım

CHP Genel Lideri Özgür Özel, Elazığ’da krom madeninde meydan gelen göçükle ilgili toplumsal medya paylaşımında “Göçük altında bulunan madencimize bir an evvel ulaşılması tek temennimizdir” dedi.

CHP Genel Lideri Özgür Özel, Elazığ’ın Palu ilçesinde bulunan krom madeninde meydana gelen göçükle ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabı X’ten bir paylaşım yapan Özel, “Henüz Erzincan İliç’te göçük altındaki madencilerimize ulaşılmadan Elazığ’da krom madeninde meydana gelen kaza bir kere daha yüreklerimizi ağzımıza getirdi. Göçük altında bulunan madencimize bir an evvel ulaşılması tek temennimizdir” sözlerini kullandı.

Elazığ’ın Palu ilçesinde saat 10.00 sıralarında krom madeni ocağında göçük meydana geldi. Birinci belirlemelere nazaran, göçük nedeniyle 4 emekçi toprak altında kaldı, 3’ü kurtarıldı. Bir emekçi için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

TIKLAYIN-Elazığ’da maden ocağında göçük: 2 personel kurtarıldı, 1 kişi hala toprak altında!

TIKLAYIN – Göçük meydana gelen Elazığ’daki krom madeninde 2021’de 2 personel vagondan düşerek, 2023’te 1 emekçi göçüğün altında kalarak hayatını kaybetmiş!

 

 

herabet giriş
herabet
moldebet giriş

Exit mobile version